2016-06-08

Doczepiane moduły "Moto Mod" zmienią Motorolę Z w uniwersalny smartfon.

moto z front back combo

Jeśli chcesz projektor, przenośny głośnik albo więcej baterii, Lenovo ma coś w sam raz dla Ciebie.

Na konferencji Lenovo's Tech World, Motorola zadebiutowała z nowym telefonem modularnym, Moto Z oraz Moto Z Force wraz z trzema modułami nazwanymi Moto Mods. Dzięki tym magnetycznym przypinanym modułom,  Moto Z może posiadać więcej baterii, lepiej brzmieć lub wyświetlać filmy na ścianie dzięki projektorowi o jasności nawet 50 lumenów.

moto z side angle

Z zewnątrz specyfikacja Moto Z Droid nie jest tak niezwykła: 5,5 calowy ekran o rozdzielczości 2560x1440 AMOLED, procesor Snapdragon 820 o taktowaniu 2.2GHz, 4 GB RAM oraz dwa aparaty: przedni 5MP oraz tylni o rozdzielczości 21 megapixeli wraz z automatycznym HDR.

Moto Z Droid posiada baterie o pojemności 2600mAh, która wystarcza na średnio na 30 godzin używania telefonu. Występuje również funkcja TurboCharching dzięki której możemy uzyskać 8 godzin pracy na baterii w zaledwie 15 minut.

moto z front

Z tyłu telefonu znajdują się dwa rzęcy metalowy kropek, które służą jako połaczenie telefonu z modułami.

moto z back

Motorola wypuści na rynek przynajmniej trzy moduły takie jak: projektor Insta-Share, głośniki JBL SoundBoost oraz obudowe zawierającą dodatkową baterie Incipo OffGrid Power Pack.

moto mods incipio offgrid power pack white

moto z motomods