2016-06-11

W grze FIFA 17 pojawi się kampania fabularna.

W grze zostaną odwzorowani słynni trenerzy pracujący w klubach Premier League. Będą to: Pep Guardiola (Manchester City), Arsene Wenger (Arsenal), Jurgen Klopp (Liverpool) oraz Jose Mourinho (Mancherster United)

Konferencja firmy Electronic Arts jeszcze się nie zaczęła, a już doczekaliśmy się zwiastuna Titanfalla 2. Teraz zaś możemy zaprezentować materiał z gry FIFA 17. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w tym roku produkcja nie zostanie stworzona przy użyciu technologii Ignite, gdyż zamiast niej zdecydowano się na popularny silnik Frostbite. Kolejną niespodzianką jest kampania fabularna, która pojawi się w nadchodzącej odsłonie. Poznamy w niej losy poczatkującego piłkarza Aleksa Huntera, który grając w Premier League będzie wspinał się po kolejnych stopniach sportowej kariery. Na poniższym materiale wideo możemy zobaczyć, że tryb ten nie ograniczy się tylko do samego rozgrywania kolejnych spotkań, ale także będzie pełen rozmaitych postaci, menadżerów, znajomych i – miejmy nadzieję – zaskakujących sytuacji.

Jak na grę piłkarską zapowiada się całkiem interesująco. Niestety sprawdzimy go dopiero pod koniec września, a dokładniej pisząc 29 dnia tego miesiąca, gdyż właśnie wtedy FIFA 17 ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC-tach.